Statistiky
Muži A: Okresní přebor Kladno 2023 - 2024 - základní část
# | hráči v poli | P | Z | MIN | G | A | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | Fanta Lukáš | O | 8 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
9 | Kučera Michael | O | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
28 | Pechar Josef | O | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
88 | Richter Matěj | O | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Štěrba Vojtěch | O | 6 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 |
8 | Štugel Bohumil | O | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hájek Kryštof | Z | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
5 | Čermák Milan | U | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
6 | Ďurčanský Adam | U | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
30 | Formáček Tomáš | U | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
10 | Gil Martin | U | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
4 | Hudousek Marek | U | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
99 | Paluka Jan | U | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
15 | Rezek Erik | U | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
# | brankář | Z | MIN | INK | NUL | G | A | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | Augustin Martin | 3 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Malec Jaroslav | 5 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
NUL - počet vychytaných nul (pouze odchytá-li 90 minut
A, ŽK, ČK - asistence, žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, A, ŽK, ČK - góly, asistence, žluté a červené karty
Pos |
Tým |
Z |
B |
1 |
PK
Třebusice |
10 |
27 |
2 |
RSC Čechie
Slaný |
10 |
24 |
3 |
1. DFK
Slaný |
10 |
19 |
4 |
FK Union Slaný |
10 |
15 |
5 |
FC Tatran
Zlonice |
10 |
13 |
6 |
SK Omask
Kovo Kladno |
10 |
12 |
7 |
FC Foboz
Slaný |
10 |
12 |
8 |
TJ TZ
Atlantic Rakovník |
10 |
5 |
9 |
KLC
Klobuky |
10 |
2 |
Pos |
Tým |
Z |
B |
1 |
FC Brazil
Kladno B |
8 |
19 |
2 |
FC
Atletico Slaný |
8 |
17 |
3 |
RB
Vinařice |
8 |
15 |
4 |
FK Union Slaný B |
8 |
13 |
5 |
1. FC
Slavoj Kladno |
8 |
11 |
6 |
FC Velká
Buková |
8 |
10 |
7 |
TJ Sokol
Dobřichovice B |
8 |
9 |
8 |
TJ Slabce |
8 |
6 |
9 |
SK
Stehelčeves |
8 |
2 |
5. kolo
Zlonice | - | FK Union |
6. kolo
FK Union | - | Omask Kladno |
FC FOBOZ Slaný - FK Union Slaný
3:2 (2:0)
8. kolo
FK Union | - | Třebusice |
9. kolo
1. DFK Slaný | - | FK Union |
10. kolo
FK Union | - | Atlantik Rakovník |
3. kolo
Union Slaný B | - | Velká Buková |
4. kolo
Slavoj Kladno | - | Union Slaný B |
5. kolo
Vinařice | - | Union Slaný B |
6. kolo
Union Slaný B | - | Brazil Kladno B |
7. kolo
Slabce | - | Union Slaný B |
8. kolo
Union Slaný B | - | Dobřichovice B |