Matěj Richter
číslo | narozen | post | státní příslušnost |
---|---|---|---|
88 | 16.6.1999 | Obránce | česká |
V týmu od: 2017
Statistiky
Sezóna | Kategorie | Soutěž | Část sezóny | # | P | Z | MIN | G | A | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 - 2024 | Muži A | Okresní přebor Kladno | základní část | 88 | O | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2022 - 2023 | Muži A | Okresní přebor Kladno | základní část | 88 | O | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
2022 - 2023 | Muži B | Okresní soutěž II. třídy | základní část | 88 | O | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2021 - 2022 | Muži A | Okresní přebor Kladno | základní část | 88 | O | 10 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
2021 - 2022 | Muži B | Okresní soutěž II. třídy | základní část | 88 | O | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
2019 - 2020 | Muži A | Okresní přebor Kladno | základní část | 88 | O | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
2019 - 2020 | Muži B | Okresní soutěž II. třídy | základní část | 88 | O | 7 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
2018 - 2019 | Muži B | Okresní soutěž II. třídy | základní část | 88 | O | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, A, ŽK, ČK - góly, asistence, žluté a červené karty
Tabulky
Pos |
Tým |
Z |
B |
1 |
PK
Třebusice |
10 |
27 |
2 |
RSC Čechie
Slaný |
10 |
24 |
3 |
1. DFK
Slaný |
10 |
19 |
4 |
FK Union Slaný |
10 |
15 |
5 |
FC Tatran
Zlonice |
10 |
13 |
6 |
SK Omask
Kovo Kladno |
10 |
12 |
7 |
FC Foboz
Slaný |
10 |
12 |
8 |
TJ TZ
Atlantic Rakovník |
10 |
5 |
9 |
KLC
Klobuky |
10 |
2 |
Pos |
Tým |
Z |
B |
1 |
FC Brazil
Kladno B |
8 |
19 |
2 |
FC
Atletico Slaný |
8 |
17 |
3 |
RB
Vinařice |
8 |
15 |
4 |
FK Union Slaný B |
8 |
13 |
5 |
1. FC
Slavoj Kladno |
8 |
11 |
6 |
FC Velká
Buková |
8 |
10 |
7 |
TJ Sokol
Dobřichovice B |
8 |
9 |
8 |
TJ Slabce |
8 |
6 |
9 |
SK
Stehelčeves |
8 |
2 |
Utkání
Muži A | sobota 16.12.2023, 12:30
5. kolo
Muži A | sobota 16.12.2023, 13:05
6. kolo
Muži A | sobota 13.01.2024, 09:00
FC FOBOZ Slaný - FK Union Slaný
3:2 (2:0)
Muži A | sobota 13.01.2024, 10:10
8. kolo
Muži A | sobota 27.01.2024, 12:30
9. kolo
Muži A | sobota 27.01.2024, 13:05
10. kolo
5. kolo
Zlonice | - | FK Union |
6. kolo
FK Union | - | Omask Kladno |
FC FOBOZ Slaný - FK Union Slaný
3:2 (2:0)
8. kolo
FK Union | - | Třebusice |
9. kolo
1. DFK Slaný | - | FK Union |
10. kolo
FK Union | - | Atlantik Rakovník |
Muži B | neděle 10.12.2023, 11:20
3. kolo
Muži B | neděle 10.12.2023, 11:55
4. kolo
Muži B | neděle 07.01.2024, 13:05
5. kolo
Muži B | neděle 07.01.2024, 13:40
6. kolo
Muži B | neděle 21.01.2024, 10:45
7. kolo
Muži B | neděle 21.01.2024, 11:20
8. kolo
3. kolo
Union Slaný B | - | Velká Buková |
4. kolo
Slavoj Kladno | - | Union Slaný B |
5. kolo
Vinařice | - | Union Slaný B |
6. kolo
Union Slaný B | - | Brazil Kladno B |
7. kolo
Slabce | - | Union Slaný B |
8. kolo
Union Slaný B | - | Dobřichovice B |