Sezóna 2016/17
Tabulka Okresního přeboru 2016/2017 - A-tým
Tabulka Okresní soutěže I. třídy 2016/2017 - B-tým
Statistika hráčů OP - A tým
Pořadí | Jméno | Post | Zápasy | Góly | Asistence | Body | Žk | Čk |
1 | Vojtěch Štěrba | obránce | 21 | 20 | 9 | 29 | 0 | 0 |
2 | Michael Kučera | obránce | 22 | 13 | 3 | 16 | 1 | 0 |
3 | David Kučera | útočník | 18 | 7 | 9 | 16 | 0 | 0 |
4 | Bohumil Štugel | obránce | 19 | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 |
5 | Jakub Cimrman | útočník | 17 | 4 | 4 | 8 | 0 | 0 |
6 | Petr Jindra | útočník | 15 | 4 | 4 | 8 | 0 | 0 |
7 | Erik Rezek | útočník | 7 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
8 | Daniel Hovorka | útočník | 5 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
9 | Jiří Majer | obránce | 7 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 |
10 | Michal Týbl | útočník | 18 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
11 | Jaroslav Malec | útočník | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
12 | František Holub | útočník | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
13 | David Kinter | obránce | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | David Němec | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Jan Ujka | obránce | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Tomáš Formánek | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18 | Lukáš Fanta | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Vojtěch Petrnoušek | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Statistiky brankařů
Pořadí | Jméno | Zápasy | Góly | Asistence | Čistá konta | Průměr | Žk | Čk |
1 | Jaroslav Malec | 3 | 0 | 0 | 0 | 3.66 | 0 | 0 |
2 | Martin Augustin | 19 | 0 | 0 | 1 | 2.96 | 0 | 0 |
Statistika hráčů Okr. soutěž I. třídy - B tým
Statistiky hráčů
Pořadí | Jméno | Post | Zápasy | Góly | Asistence | Body | Žk | Čk |
1 | Štěrba Vojtěch | útočník | 11 | 12 | 5 | 17 | 0 | 0 |
2 | Kučera David | útočník | 13 | 8 | 4 | 12 | 1 | 0 |
3 | Kučera Michael | obránce | 8 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 |
4 | Rezek Erik | útočník | 11 | 4 | 3 | 7 | 0 | 0 |
5 | Majer Jiří | obránce | 9 | 5 | 1 | 6 | 1 | 0 |
6 | Formánek Tomáš | útočník | 9 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 |
7 | Fanta Lukáš | útočník | 16 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
8 | Vinš Martin | útočník | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
9 | Němec David | útočník | 7 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
10 | Hruška Radek | obránce | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
11 | Ujka Jan | obránce | 12 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
12 | Krézl Patrik | útočník | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
13 | Svoboda Michal | útočník | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
14 | Kinter David | obránce | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
15 | Jindra Petr | útočník | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
16 | Štugel Bohumil | obránce | 7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
17 | Jaroslav Malec | útočník | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
18 | Týbl Michal | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Cimrman Jakub | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Hovorka Daniel | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Paluka Jan | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Statistiky brankařů
Pořadí | Jméno | Zápasy | Góly | Asistence | Čistá konta | Průměr | Žk | Čk |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | Jaroslav Malec | 2 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 0 | 0 |
3 | Martin Augustin | 20 | 0 | 0 | 0 | 3.78 | 0 | 0 |
Tabulky
Pos |
Tým |
Z |
B |
1 |
PK
Třebusice |
10 |
27 |
2 |
RSC Čechie
Slaný |
10 |
24 |
3 |
1. DFK
Slaný |
10 |
19 |
4 |
FK Union Slaný |
10 |
15 |
5 |
FC Tatran
Zlonice |
10 |
13 |
6 |
SK Omask
Kovo Kladno |
10 |
12 |
7 |
FC Foboz
Slaný |
10 |
12 |
8 |
TJ TZ
Atlantic Rakovník |
10 |
5 |
9 |
KLC
Klobuky |
10 |
2 |
Pos |
Tým |
Z |
B |
1 |
FC Brazil
Kladno B |
8 |
19 |
2 |
FC
Atletico Slaný |
8 |
17 |
3 |
RB
Vinařice |
8 |
15 |
4 |
FK Union Slaný B |
8 |
13 |
5 |
1. FC
Slavoj Kladno |
8 |
11 |
6 |
FC Velká
Buková |
8 |
10 |
7 |
TJ Sokol
Dobřichovice B |
8 |
9 |
8 |
TJ Slabce |
8 |
6 |
9 |
SK
Stehelčeves |
8 |
2 |
Utkání
Muži A | sobota 16.12.2023, 12:30
5. kolo
Muži A | sobota 16.12.2023, 13:05
6. kolo
Muži A | sobota 13.01.2024, 09:00
FC FOBOZ Slaný - FK Union Slaný
3:2 (2:0)
Muži A | sobota 13.01.2024, 10:10
8. kolo
Muži A | sobota 27.01.2024, 12:30
9. kolo
Muži A | sobota 27.01.2024, 13:05
10. kolo
5. kolo
Zlonice | - | FK Union |
6. kolo
FK Union | - | Omask Kladno |
FC FOBOZ Slaný - FK Union Slaný
3:2 (2:0)
8. kolo
FK Union | - | Třebusice |
9. kolo
1. DFK Slaný | - | FK Union |
10. kolo
FK Union | - | Atlantik Rakovník |
Muži B | neděle 10.12.2023, 11:20
3. kolo
Muži B | neděle 10.12.2023, 11:55
4. kolo
Muži B | neděle 07.01.2024, 13:05
5. kolo
Muži B | neděle 07.01.2024, 13:40
6. kolo
Muži B | neděle 21.01.2024, 10:45
7. kolo
Muži B | neděle 21.01.2024, 11:20
8. kolo
3. kolo
Union Slaný B | - | Velká Buková |
4. kolo
Slavoj Kladno | - | Union Slaný B |
5. kolo
Vinařice | - | Union Slaný B |
6. kolo
Union Slaný B | - | Brazil Kladno B |
7. kolo
Slabce | - | Union Slaný B |
8. kolo
Union Slaný B | - | Dobřichovice B |